Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Kabaret Nowaki - 06.07.2018

Kabaret Nowaki - 06.07.2018

Wójt Gminy Wicko, Pan Dariusz Waleśkiewicz w zamian za zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności i promowanie Gminy Wicko ufundował uczestnikom Gminnego Projektu Socjalnego pn. „Pora na aktywnego Seniora!” (edycja 2017/2018) wyjazd na Kabaret Nowaki.

 

Seniorki miały okazję skorzystać z dawki pozytywnych wrażeń w Scenie Kulturalnej w Łebie, w miniony piątek, 6-go lipca. Jak powszechnie wiadomo, śmiech wywiera dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, redukuje stres, dotlenia organizm, zwiększa naszą atrakcyjność i jest sekretem długowieczności. Letni program Kabaretu Nowaki pt. „Żart tropików” rozbawił uczestników do łez, w komiczny sposób opowiadał o wakacyjnych perypetiach znanych bohaterów. Oprócz świetnej gry aktorskiej, w ciągu dwóch godzin wyśmienitej zabawy, pomiędzy salwami śmiechu, mieliśmy okazję zobaczyć improwizację i skecze w oparciu o współpracę z publicznością. To był czas tylko dla Seniorek, czas na ich aktywizację i integrację, czas na odpoczynek od codziennych obowiązków, nabranie dystansu i głośny śmiech, bo przecież śmiech to zdrowie!

 

Dziękujemy Panu Wójtowi, że ufundował Seniorkom i osobom zaangażowanym w realizację projektu, wyjazd pełen dobrego humoru. Taki alternatywny sposób spędzania wolnego czasu, tego typu rozrywka powinna wpłynąć na zdrowie naszych energicznych i pełnych wigoru Pań, odprężyć je i zrelaksować.

 

 

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 600 150
Wczoraj: 239
Dzisiaj: 21
Online: 2
c) 2011-2019 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0 - artwolan.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem