Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / Aktualności / Wyjazd Seniorów do Warszawy 20-21.10.2021 r.

Wyjazd Seniorów do Warszawy 20-21.10.2021 r.

Nasi Seniorzy wzięli udział w 2-dniowym pobycie w Warszawie. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Sejm RP gdzie przyjął Nas Pan Minister Piotr Müller.
„Z Panem Ministrem odbyłem konstruktywne rozmowy dotyczące inwestycji w Gminie Wicko. Przywiozę też bardzo dobre wieści dla naszych mieszkańców. W tym miejscu dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie przez Pana Ministra oraz poświęcony czas” - mówi Wójt Gminy Wicko Dariusz Waleśkiewicz.
Po wizycie w sejmie udaliśmy się do Pałacu Kultury i Nauki, aby zobaczyć wieczorową porą panoramę z tarasu widokowego. Kolejnego dnia zwiedziliśmy stolicę z przewodnikiem, który oprowadził Nas po takich miejscach jak: Łazienki Królewskie, Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Podróż została wzbogacona o przejazd trasą obok Stadionu Narodowego, Placu Europejskiego, Browarów Warszawskich, Placu III Krzyży oraz wielu innych ważnych miejsc na mapie Warszawy.
Już niedługo opublikujemy propozycje warsztatów/spotkań/wyjazdów w ramach nowego Programu Gminy Wicko pn. „Aktywni Patriotycznie” skierowanego dla mieszkańców gminy. Wiemy, jak ważna jest edukacja patriotyczna i jak wiele miejsc jest jeszcze do zobaczenia

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 306 126
Wczoraj: 225
Dzisiaj: 11
Online: 4
c) 2011-2024 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem