Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Komunikat Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Wicku

Komunikat Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Wicku

W związku z § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem w kraju stanu epidemicznego informuję, że od dnia 22 kwietnia 2020 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Wicku przyjmowani będą interesanci w sprawach nagłych, niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom z zakresu pomocy społecznej.

Jednocześnie informujemy, że przyjmowanie interesantów odbywać się będzie zgodnie z zachowaniem wszelkich przyjętych zasad bezpieczeństwa, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Aby załatwić swoją sprawę należy:
skontaktować się telefonicznie lub mailowo z pracownikiem OPS w celu umówienia się na konkretny dzień oraz godzinę pod numerem telefonu 59 8611-119 lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem e-mail: ops@ops-wicko.pl
Wejście do Ośrodka wyłącznie w maseczce bądź przy pomocy odzieży – np. szalika, chusty (zakrycie ust i nosa) oraz rękawiczkach, obowiązuje dezynfekcja rąk oraz poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury.

Przypominam, iż wiele spraw możecie Państwo załatwić drogą elektroniczną, bądź wrzucić podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się na budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Wicku.

 

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 814 137
Wczoraj: 563
Dzisiaj: 203
Online: 7
c) 2011-2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem