Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Wigilia w Grupie Bez Barier - 05.12.2019r.

Wigilia w Grupie Bez Barier - 05.12.2019r.

5-go grudnia uczestnicy Grupy Bez Barier zorganizowali Wigilię. Spotkanie świąteczne miało charakter pożegnalny. Grupa Bez Barier dotychczas wpisana była w działalność Klubu Integracji Społecznej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Wicku. Od stycznia 2020r. zajęcia dla osób niepełnosprawnych kontynuowane będą w „PRZYSTANI KREATYWNOŚCI" prowadzonej i koordynowanej przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku.

 

Ten czas podsumowań był niezwykle uroczysty, uczestnicy bardzo się ze sobą zżyli i komfortowo czują się w swoim towarzystwie. Chętnie spędzają wspólnie czas, ale także dużo nauczyli się pod okiem osób prowadzących. Panie zaangażowane w organizację zajęć (Danuta Chmielewska, Nina Ranachowska, Patrycja Młynek i Paulina Bikowska) dziękują uczestnikom Grupy Bez Barier, za okazane im zaufanie i tak duże zaangażowanie, co więcej, mają nadzieję, że pokazały Państwu, że nie ma żadnych barier, rzeczy niemożliwych czy trudności, z którymi nie można sobie poradzić.

 

Na spotkaniu, panie prowadzące zajęcia wraz z Kierownik OPS w Wicku, Panią Bożeną Kruszyńską, złożyły całej grupie najserdeczniejsze życzenia, pełne życzliwości, akceptacji i zrozumienia ich potrzeb. Wigilijny stół uginał się pod ciężarem tradycyjnych potraw i przeróżnych słodkości. Był to czas refleksji i wzruszeń, a wspólne śpiewanie kolęd jedynie podkreśliło magię tej wyjątkowej chwili.

 

Od samego początku istnienia Grupy Bez Barier, tj. 18.10.2018r. wspierali nas:
Pani Małgorzata Gieryk, Pani Iwona Dziemiańczyk, Pani Iwona Szymichowska, Pani Daria Opara, Pani Magdalena Urich, Pani Małgorzata Gleske - fizjoterapeutka, Pani Stanisława Szuba - Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Więcej Radości" w Wicku, Pani Barbara Iskra - Anima-Skierka, Stadnina Koni w Nowęcinie - Ośrodek Jeździectwa Senny, Sołtys Nowęcina - Pan Wiesław Mazanowski, Pan Henryk Pieper - Radny Gminy Wicko, Ochotnicza Straż Pożarna w Wicku i wielu innych życzliwych ludzi... Serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

Więcej zdjęć w galerii. 

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 767 104
Wczoraj: 462
Dzisiaj: 347
Online: 5
c) 2011-2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem