Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Grupa Bez Barier - 31.10.2019

Grupa Bez Barier - 31.10.2019

31-go października w Grupie Bez Barier czekała uczestników miła niespodzianka, Pani Danuta Chmielewska, Instruktor Terapii Zajęciowej wraz z dwójką ochotników przebrali się z okazji Halloween (przynieśli własnoręcznie zrobione maski) i uraczyli nas przepysznymi dyniowymi placuszkami. Oczywiście, ich ilość była ograniczona, więc poszła w trymiga! Cóż to była za uczta dla naszego podniebienia... Takie poranki lubimy najbardziej! Drugie śniadanie - zaliczone.

Następnie uczestnicy wykonali ze słoików wazony do wcześniej już przygotowanych jesiennych bukietów. Ta ciekawa ozdoba jest niezwykle prosta w wykonaniu, ale jakże efektowna. Oceńcie państwo sami!

Uczestnicy uwijali się jak w ukropie, więc był także czas na przygotowanie stroików na groby dla ich bliskich, z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych. Tradycyjnie, jak co roku w pierwsze dni listopada udajemy się na cmentarze oraz wspominamy swoich bliskich, których już nie ma z nami. Według statystyk: 1 listopada groby swoich zmarłych odwiedza ponad 90% Polaków. Uczestnicy Grupy Bez Barier kultywują tą tradycję i w tym szczególnym okresie uczczą pamięć o swoich bliskich. 

 

Więcej zdjęć w galerii. 

 

 

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 756 901
Wczoraj: 278
Dzisiaj: 359
Online: 2
c) 2011-2020 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem