Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Spotkanie Wigilijne KIS i Grupy Bez Barier - 19.12.2018

Spotkanie Wigilijne KIS i Grupy Bez Barier - 19.12.2018

Spotkanie Wigilijne odbyło się 19-go grudnia z inicjatywy Klubu Integracji Społecznej i członków Grupy Bez Barier. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: władze naszej Gminy, przedstawiciele instytucji, w których uczestnicy KIS odbywają zajęcia praktyczne, a także pracownicy OPS w Wicku, czyli wszyscy Ci, którzy pomagają i umożliwiają realizację projektu "Zacznij od nowa" i "Grupy Bez Barier". 

Uczestnicy przygotowali wszystko sami, zadbali o gości, którzy z pewnością nie wyszli głodni. Tradycyjnie podzielono się opłatkiem i złożono sobie życzenia. Interakcyjna część artystyczna sprawiła, że każdy z uczestników miał w tej Wieczerzy swój udział - wspólne śpiewanie kolęd zjednoczyło i nadało wyjątkowości tej świątecznej już chwili. 

 

Na zakończenie gościom rozdano bożonarodzeniowe upominki, które uczestnicy KIS przygotowywali dzień wcześniej. Było głośno, zabawnie, chwilami nostalgicznie i nie obyło się bez wzruszeń. Takie magiczne chwile spędzone w wyborowym towarzystwie, w świątecznej atmosferze pełnej życzliwości i zrozumienia...zostaną w naszej pamięci na długo. Dziękujmy!

Więcej zdjęć w galerii.

 

 

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 627 841
Wczoraj: 372
Dzisiaj: 335
Online: 3
c) 2011-2019 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0 - artwolan.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem