Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / I spotkanie w Klubie Seniora

I spotkanie w Klubie Seniora

W miniony czwartek (04.10) odbyło się pierwsze spotkanie w nowo utworzonym Klubie Seniora. W ramach programu "Senior+", którego celem jest aktywizacja społeczno-kulturowa osób starszych z terenu Gminy Wicko, wyremontowane zostały pomieszczenia przy ul. Radosnej, pomieszczenia te zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i w pełni wyposażone.

Na tym spotkaniu Kierownik OPS w Wicku wraz z Zastępcą - starali się odpowiedzieć na oczekiwania i potrzeby uczestników projektu, tak aby harmonogram spotkań spełniał oczekiwania wszystkich zgromadzonych gości. W miłej atmosferze, dyskutowano o przyszłych losach uczestników Klubu, proponowano różne atrakcje, które miałyby przyczynić się do zwiększenia udziału Seniorów w życiu społecznym.

 

W Klubie Seniora w każdy piątek od godziny 10.00 do godziny 12.00 odbywać się będą zajęcia tematyczne. W programie między innymi: spotkania z artystami z różnych dziedzin, treningi umysłu, zajęcia rozwijające zdolności, wykłady i prelekcje, spotkania z przedstawicielami służby zdrowia i wiele, wiele innych!

 

Gdzie to jest? Klub Seniora znajduje się w budynku Ośrodka Zdrowia w Wicku, wejście za bankiem.

 

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 627 841
Wczoraj: 372
Dzisiaj: 335
Online: 2
c) 2011-2019 Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0 - artwolan.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem